Kdo jsme

Po 19 letech vědecké práce na předních univerzitách v USA, Německu, Itálii a ČR jsme v roce 2008 založili laboratoř Protean s.r.o., abychom nabyté zkušenosti uplatnili v běžné praxi. Dnes jsme 100% česká biotechnologická laboratoř provádějící analýzy infekčnosti klíšťat, genetické analýzy, výrobu a export rekombinantních produktů pro farmacii. Jsme držiteli certifikátů kvality ISO 9001 a ISO 13485. Společnost Protean s.r.o. se řídí následující politikou kvality.

Doc. RNDr. Ladislav Burýšek, PhD.

Ladislav vystudoval Přírodovědeckou Fakultu UK a má dlouholeté zkušenosti z výzkumu v ČR, USA a Německu. Je zakladatelem několika úspěšných biotechnologických společností u nás a ve Švýcarsku.

Více informací

Ing. Miroslava Burýšková, PhD.

Miroslava vystudovala VŠCHT v Praze a pracovala jako odborný asistent v molekulárně-biologických laboratořích v USA a v Německu, kde absolvovala doktorské studium. Má na starosti kvalitu jakosti laboratorních analýz a péči o zákazníky.

Více informací
Bc. Veronika Rozkošová

Bc. Veronika Rozkošová

Veronika vystudovala bakalářský obor zdravotní laborant na Zdravotně sociální fakultě JČU v Českých Budějovicích. Má na starosti příjem vzorků a provádění laboratorních analýz.

Bc. Pavlína Hejdová

Bc. Pavlína Hejdová

Pavlína vystudovala bakalářský obor zdravotní laborant na Zdravotně sociální fakultě JČU v Českých Budějovicích. Provádí širokou škálu laboratorních analýz včetně vyšetření genetických mutací.